• Kółko matematyczno-szachowe

19.06.2021 19:32
      Kolejne zajęcia matematyczno-szachowe za nami. Utrwalamy zdobyte wiadomości i doskonalimy  umiejetności.

• "Info-przedszkolak"

17.06.2021 23:40
      Podczas ostatnich zajęć z robotyki uczyliśmy się programowania! A naszym zadaniem było zebranie wszystkich piłek, stworzenie własnej listy zakupów oraz posegregowanie obrazków do odpowiednich pór roku. Każdy przedszkolak wyznaczał drogę robota na ekranie tableta. Z początku kierunki troszkę nam się myliły, ale później nabraliśmy już wprawy! Na koniec potrafiliśmy do każego pola nanieść odpowiednie akcje: wydawania dźwięków, zmiany koloru oraz wykrywania dotyku, ciszy i hałasu. Mamy nadzieję, że zajęcia z robotyki były wspaniałą przygodą i na długo zostaną w pamięci naszych przedszkolaków. :)

• ,Play, learn, fun - klucz do świata bram"

14.06.2021 10:35
      Na zajęciach utrwalaliśmy pojęcia związane z zabawą oraz domem.
    • ,,Play,learn, fun - klucz do świata bram"

14.06.2021 10:19
      Na ostatnich zajęciach poznaliśmy pojęcia związane z zabawkami oraz domem.
    • ZAJĘCIA ,,AKTYWNIE I KREATYWNIE"- LODY NA PATYKU

11.06.2021 20:46
      Słoneczna pogoda sprzyja słodkim przyjemnościom. Na zajeciach tworzyliśmy własne lody na patyku z plasteliny i posypki kolorowej do ciast.Aż się chce, iść  na lody:)

• Praca zespołowa

11.06.2021 18:54
      Gramy zespołowo w gry dywanowe xxl ,,Memo obrazkowe” i ,,Domino".
    • Praca zespołowa

11.06.2021 18:38
      Pod koniec maja na zajęciach rysowaliśmy wspólnie na dużych arkuszach papieru "Majową łąkę" oraz bawiliśmy sie panelami świetlnymi tworząc na nich przeróżne wzory.
    • "Play, learn, fun - klucz do świata bram"

11.06.2021 10:30

• Zajęcia Przyrodnicze

10.06.2021 17:33
      Na ostatnich zajęciach nauczyliśmy się rozpoznawać tropy zwierząt żyjących w Polsce. Nie było to łatwe zadanie, ale poradziliśmy sobie świetnie. Założyliśmy również hodowlę kryształów. Mamy nadzieję,że na następnych zajęciach będziemy mogli podziwiać efekty naszego solnego eksperymentu.