• Wiosenny krajobraz

09.05.2021 19:54
      W ramach zajęć "Aktywnie i kreatywnie" dzieci wykonały pracę plastyczną pt: "Wiosenny krajobraz". Za pomocą wydzieranki na specjalnym papierze stworzyły wspaniałe dzieła. Ta forma zajęć przypadła dzieciom do gustu, wykonane prace były pomysłowe i twórcze.

• Praca zespołowa

04.05.2021 11:44
      W kwietniu na warsztatach z zakresu pracy zespołowej malowaliśmy plakat farbkami z gąbka na temat ,,Jak dbamy o środowisko” oraz bawiliśmy się w teatrzyk przy użyciu pacynek- maskotek na rękę i palce.
    • Nasze przedszkolne laboratorium

01.05.2021 17:20
      Zapraszamy na krótką relację z "Laboratorium małego przyrodnika". Podczas dotychczasowych zajęć poznaliśmy budowę szkieletu człowieka oraz testowaliśmy nasze zmysły. Wspólnie wyczarowaliśmy wulkan, a z oleju, octu i sody stworzyliśmy magiczne kropelki. Wspólne eksperymentowanie to dla nas wszystkich świetna zabawa!
    • ,,Play, learn, fun- klucz do świata bram.''

06.05.2021 19:38
      Galeria zdjęć z zajęć w kwietniu.
    • ,,Play,learn, fun" - klucz do świata bram

30.04.2021 06:42
      Kolejna fototelacja z zajęć projektowych z języka angielskiego.
    • ,,Play, learn, fun - klucz do świata bram"

30.03.2021 12:19
      W marcu odbyły się pierwsze zajęcia z języka angielskiego. Przedszkolaki poznały nowe zabawy i utrwaliły niektóre słowka, świetnie się bawiły.

• "Play, learn, fun - klucz do świata bram"

30.03.2021 11:03
      Na zajęciach z jęz. angielskiego dzieci doskonalą swoje umiejętności jęzkowe. Poznały kolory, emocje, nauczyły się określać pogodę. Miały okazję wykorzystać nowe technologie takie jak tablety oraz panele podświetlane.

• „Play, learn, fun- klucz do świata bram”

30.03.2021 11:02
      Udział w projekcie pozwolił nam na doskonalenie języka angielskiego. Na zajęciach utrwaliliśmy już cyfry oraz kolory. Rozmawialiśmy o emocjach, a także poznaliśmy nowe piosenki. Nauka angielskiego była dobrą zabawą.

• Zajęcia z manufaktury

30.03.2021 11:02

W marcu rozpoczęliśmy zajęcia z manufaktury. Na pierwszym spotkaniu dzieci wykonały „chińskie laleczki”, na kolejnych „wiosenne ptaszki”. Radość z efektów naszej pracy była ogromna.