• "Play, learn and fun - klucz do świata bram"

25.05.2021 17:47
      Majowe zajęcia z języka angielskiego odbywały się w wesołej atmosferze. Poznaliśmy nowe słowa, piosenki oraz zabawysmiley
    • "Info-przedszkolak"

23.05.2021 12:48
      Starszaki świetnie się spisały i super wyścigówkę dla nas zbudowały! (Ciocia już na koniec pomogła :)) Korzystając z pogody, urządziliśmy małe wyścigi na świeżym powietrzu. Zapraszamy na fotorelację i krótki filmik.

• "Info-przedszkolak"

23.05.2021 12:01
      Podczas zajęć z kółka informatycznego z elementami robotyki przedszkolaki wcale się nie nudzą. Na zajęciach pt. "Kolorowe klocki i wszystko się rusza", starszaki budowały wyścigówkę z klocków LegoTechnic, a młodsze przedszkolaki konstruowały cuda korzystając z różnych ruchomych klocków!

• ZAJĘCIA ,,AKTYWNIE I KREATYWNIE" - UPOMINEK DLA MAMY.

23.05.2021 15:05
      Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy na zajęciach postanowiliśmy stworzyć miłą niespodziankę dla naszych MAM.Dzieci robiły bransoletki i broszki lub przypinki dla Mamy. Z pewnością taki prezent własnoręcznie zrobiony od serca, bedzię wspaniałą niespodzianką.

• MALI PRZYRODNICY

20.05.2021 17:37
      Przed Wami kolejna porcja zdjęć z zajęć przyrodniczych. Tym razem obejrzeliśmy rośliny i owady pod lupą. Nasz przedszkolny ogródek z bliska wygląda naprawdę ciekawie. Oprócz tego eksperymentowaliśmy z kolorami oraz nadmuchaliśmy balon na butelce. A to jeszcze nie koniec naszych pomysłów!
    • "Aktywnie i kreatywnie" i "Praca zespołowa"

18.05.2021 23:37
      Dzieci na zajęciach pracy zespołowej grały w Twister matematyczny oraz działały zespołowo przygotowując obiad. Dania zrobiły z kolorowej ciastoliny używając wałków, foremek . Na koniec kiedy wszystko było już przygotowane odbyl się uroczysty obiad.

• Manufaktura

10.05.2021 23:20