• Dzień Niedźwiedzia Polarnego w Smerfusiach :)

27.02.2024 13:13
      27 lutego swój dzień w Smerfusiach świętował Nieźwiedź Polarny. Podczas zajęć dzieci słuchały ciekawostek z życia niedźwiedzi, po czym rozpoczęły polowanie na sylwety kolorowych rybek w scenerii Bieguna Północnego. Smerfusie mogły porównać własną stopę lub dłoń z łapą misia oraz przejść jego śladami.

• Dzień Dinozaura w Krasnoludkach :)

26.02.2024 12:58
      Dzień Dinozaura w naszym żłobku to doskonała okazja, by przypomnieć sobie o prehistorycznych stworach, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę i poprzez zabawę wyjaśnić wiele z tych tajemnic. A jak Dinozaury to i wulkan.

• Zabawy i ćwiczenia w Krasnoludkach :-)

23.02.2024 13:25
      Nasze dzieci uwielbiają zabawy. Każdego dnia przygotowujemy coś specjalnego naszym pociechom. Są to ćwiczenia mające na celu doskonalenie oraz usprawnienie percepcji wzrokowej i koordynacji słuchowo-ruchowej rozwijającej mowę i myślenie.

• Dzień Kotka :)

20.02.2024 08:00