• " Dzień mikołajek to dzień jak z bajek "

06.12.2023 10:42
      6 grudnia w asyście Elfa do przedszkola i żłobka przybył św. Mikołaj . Już od samego rana dzieci ubrane w czerwone, mikołajkiowe stroje  cierpliwie nasłuchiwały dzwięku dzwoneczków naszego gościa .Św. Mikołaj dzieciom ze wszystkich grup wręczał worki z prezentami . Za upominki maluszki odwdzięczyły się pieknie zaśpiewanymi piosenkami i wierszami. Oczekiwana wizyta przyniosła dzieciom wiele uśmiechu i radości.

• Dzień Kredki w Smerfusiach :)

22.11.2023 10:42
      22 listopada Smerfusie ze żłobka obchodziły Dzień Kredki . Święto to, szczególnie związane jest z dziećmi , bo jak wiadomo kredki są przyjaciółmi każdego dziecka . Dzieci dowiedziały się do czego służą kredki i jak wesoło i bezpiecznie się nimi bawić . Smerfusie wykonały wspólną pracę plastyczną w ten sposób rozwijając swoją inwencję twórczą. To był miły i udany dzień.

• Święto Niepodległości w Krasnoludkach

10.11.2023 12:52
      Dziś w naszym żłobku świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.