• DZIEŃ DRZEWA W SMERFUSIACH :)

10.10.2023 10:58
      Co roku 10 pażdziernika obchodzimy w Polsce Dzień Drzewa , który jest elementem edukacji ekologicznej . Z okazji tego święta odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia z tematyką drzew.  Dzieci z grupy Smerfusie poprzez zabawę poznały rodzaje drzew , ich znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Smerfusie wykonały wspólną pracę plastyczną " Jesienne drzewo" z wykorzystaniem farb i gąbek .W czasie zabaw w ogrodzie przedszkolnym  ogladały drzewa, dotykały ich kory, liści oraz przytulały się do nich. :)

• Krasnoludki szukają jesieni :)

03.10.2023 13:18
      Dzisiejszego dnia wszyscy wyruszyliśmy na długi spacer w poszukiwaniu jesiennych darów, które zostawiła nam Pani Jesień.

• Goście na balu u Myszki Miki :)

03.10.2023 07:55
      Księżniczki , wrózki ,superbohaterowie i wiele innych ciekawych postaci przybyło na bal u Myszki Miki. Wszystkie dzieci połączyła wspaniała zabawa przy muzyce oraz tort z babeczek własnoręcznie dekorowany. Atrakcją dnia była Myszka Miki - tytułolwy gospodarz zabawy.