• DZIEŃ MAMY I TATY :)

21.05.2023 00:36
      Do harmonogramu ważnych wydarzeń w naszym  przedszkolu wpisał się Dzień Mamy i Taty. Jak co roku w maju dzieci szykują niespodziankę swoim Rodzicom. W dniu 19 maja odbyła sie wspaniała uroczystość z udziałem Rodziców w grupie Żółwików. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystapiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i tanecznych.
      W pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny, który wywołał wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po pięknym występie dzieci złożyły życzenia i wręczyły upominki. Na zakończenie uroczystości odbył się słodki poczęstunek,  zarówno mali artyści jak i Rodzice mogli skosztować pyszności własnoręcznie wykonanych.
      Składamy serdeczne podziekowania Rodzicom za pomoc
      i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.
      Rodzicom życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz zadowolonia ze swych pociech.

• OWOCOWY TYDZIEŃ OLI:)

15.05.2023 21:25
      W dniu dzisiejszym Żółwiki gościły rodziców Oli, w ramach Tygodnia dziecka.
       Na wstępie Ola zaprezentowała swoją książeczkę ,, Moja rodzina i ja", po czym dzieci rozwiązywały zagadki i wykonywały  zadania z którymi poradziły sobie znakomicie. Kolejnym ważnym oraz smaczym  działaniem, było własnoręczne przygotowanie szaszłyków owocowych i degustacja.W związku z  obchodzonym  Dniem Rodziny, dzieci starannie pracowały nad kartką dla  swoich rodziców. To była bardzo udany dzień. Dziękujemy Rodzicom Oli- Pani Anecie i Panu Irkowi za miło spędzony czas :)

• ŻÓŁWIKI POZNAJĄ UNIĘ EUROPEJSKĄ

11.05.2023 08:56
      DZIĘŃ UNII EUROPEJSKIEJ BYŁ OKAZJĄ DO PRZYBLIŻENIA DZIECIOM ZNACZENIA SŁOWA UNIA, POZNANIA MAPY EUROPY ORAZ CIEKAWOSTEK DOTYCZĄCYCH RÓŻNYCH KRAJÓW.PRZEDSZKOLAKI ZAPOZNAŁY SIĘ TEŻ Z UNIJNĄ WALUTĄ, WYKONYWAŁY DZIAŁANIA MATEMATYCZNE POSŁUGUJĄC SIĘ EURO-BANKNOTAMI I BILONEM. NA ZAKOŃCZENIE DZIECI KOLOROWAŁY FLAGI UNII EUROPEJSKIEJ ORAZ MASKOTKI.
    • SPORTOWY TYDZIEŃ MACIUSIA :)

10.05.2023 19:39
      Długo wyczekiwany ,,Tydzień Maćka" spędziliśmy wspólnie z mamą  na  sportowo w hali widowiskowo - sportowej. Pod czujnym okiem naszych trenerów przeprowadziliśmy rozgrzewkę przed zaciętą olimpiadą sportową.Do naszych zabaw wykorzystaliśmy również  piłki gimnastyczne, było wesoło i kolorowo. Korzystając z pięknej pogody wypróbowaliśmy miksturę przygotowaną do puszczania baniek mydlanych. Zabawa była wspaniała.
      Dziękujemy Pani Monice  za miło spędzony czas i wspólną zabawę:)

• TYDZIEŃ TOMKA - OWOCOWY - BARDZO ZDROWY

20.04.2023 18:00
      DZIESIEJSZEGO DNIA ODWIEDZILI NASZĄ GRUPĘ RODZICE TOMKA, PROMOTORZY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, KTÓRZY ZORGANIZOWALI NASZYM PRZEDSZKOLAKOM WARSZTATY KULINARNE. NAJPIERW DZIECI OZDABIAŁY CZAPKI KUCHARSKIE SYMBOLAMI GRUPY-ŻÓŁWIKAMI, NASTĘPNIE WŁASNORĘCZNIE KROIŁY PRZYGOTOWANE OWOCE, ABY PÓŹNIEJ KAŻDY MÓGŁ KOMPONOWAĆ Z NICH WŁASNE KOKTAJLE. ZGODNIE Z IDEĄ ZDROWEGO STYLU ŻYCIA NIE ZABRAKŁO TEŻ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ- ŻÓŁWIKI ĆWICZYŁY W SALI GIMNASTYCZNEJ POD CZUJNYM OKIEM INSTRUKTORA- TATY TOMKA.
      BARDZO DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPANIALE SPĘDZONY CZAS!!!!!smiley