• RODZINNY TYDZIEŃ ANI

22.06.2023 22:31
      W tym tygodniu swoje święto w ramach ,, Tygodnia dziecka" miała Ania. Razem  z rodzicami przygotowała wspaniałe atrakcje dla kolegów i koleżanek. Wspólnie z tatą Ani- Panem Arturem, dzieci tworzyły figurki z prawdziwego gipsu, zaś z mamą Panią Elą- dzieci zrobiły kolorowe koszulki  własnoręcznie malowane. Nasi artyści  mogli  wykazać się ogromną kreatywnością i twórczością podczas działań,a  Ania okazała się wspaniałym pomocnikiem. Z pewnością tydzien Ani zostanie w naszej pamięci, a  dzieła będą wspaniałą pamiątką.
      Dziękujemy rodzicom Ania za zaangażowanie i miło spędzony czas.

• WSPANIAŁA WYPRAWA ŻÓŁWIKÓW- PARK MORZA, LĄDY I OCEANY W DOROŻKACH

15.06.2023 23:04
      Dnia 15 czerwca dzieci z grupy ,, Żółwiki" wybrały się na wspaniałą wycieczkę do Parku Rozrywki w Dorożkach.Pomimo tego, iż pogoda w tym dniu płatała nam figle, wyjazd był bardzo udany i słoneczko towarzyszyło naszym zabawom na świeżym powietrzu.
      Dzieci miały okazję poznać Kapitana statku, zgłębić swoją wiedzę o morzu zwiedzając muzeum morskie jak również korzystały z różnych atrakcji przygotowanych dla dzieci tj: kule wodne, przejazd Quadem, zjeżdżalnie, dmuchańce i wiele innych. Atrakcji było wiele, a dzieci zmęczone lecz szczęśliwe wróciły do przedszkola. Zamierzamy ponownie odwiedzić to wspaniałe miejsce:)

• WOJSKOWY TYDZIEŃ ZOSI Z.

05.06.2023 23:54
      W ramach tygodnia dziecka, obecnie swoje święto ma Zosia Z.
      Z racji tego, iż tata Zosi jest przedstawicielem służb wojskowych do naszego przedszkola zawitali prawdziwi żołnierze. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat pracy żołnierzy, zapoznały się z niezbędnym sprzętem i ukończyły kurs wojskowy dla najmłodszych.To było bardzo interesujące spotkanie, jak się okazało w czasie rozmów szykuje nam się kilku ochotników wojskowych.

Panie Patryku serdecznie dziękujmy za spotkanie i miło spędzony czas. Zapraszamy do odwiedzania ,, Wesołej Trójeczki" częściej.

• DZIEŃ DZIECKA - LODY DLA OCHŁODY

04.06.2023 22:38
      Po wielu atrakcjach z okazji Dnia Dziecka przygotowanych w przedszkolu wybraliśmy się na pyszne lody :) korzystając z zaproszenia mamy Mikołaja - Pani Pauliny. Było smacznie i wesoło, bardzo dziękujemy za zaproszenie :)