• ,,Las w słoiku"

22.10.2023 22:53
      Pracowite Pszczółki przez kilka tygodni gromadziły skarby jesieni, które posłużyły im do różnorodnych aktywności. Jedną z nich było przygotowanie ,,Lasu w słoiku", dzieci poprzez tworzenia tej pięknej dekoracji stmymulowały rozwój sensoryczny, doskonaliły zmysł dotyku, zapachu, wzroku a także utrwalały wiedzę przyrodniczą.

• PSZCZÓŁKI NA WYSTAWIE SKRZATÓW

03.10.2023 23:33
       We wtorek, zaraz po obiedzie, PSZCZÓŁKI wybrały się na spacer do SOK-u na wernisaż prac Joanny Kadej   "SkrzAsie". Dzieci oglądały ręcznie wykonane maskotki skrzatów, robiły pamiątkowe zdjęcia, słuchały ciekawostek o tych unikatowych eksponatach. Udział w wystawie był także okazją do pokazania dzieciom różnego sposobu spędzania czasu oraz zachęcał do korzystania z lokalnych, stałych i okresowych, atrakcji kulturalnych.smiley

03.10.2023 13:48
      Dziewczynki z grupy Pszczółki pamiętały o kolegach z grupy i ich święcie. Jako niespodziankę przygotowały kolorowe krawaty i dyplomy. W tym dniu zaśpiewaliśmy ,,Sto lat" naszym chłopakom i wspólnie bawiliśmy się przy dziecięcych przebojach.

• Zajęcia na Hali Sportowej

02.10.2023 15:48

"Każde dziecko o tym wie:

Chcesz być zdrowy - ruszaj się!

Sport to bardzo ważna sprawa.

Są reguły, jest zabawa. (...)

Sport nauczyć może wiele.

Zdrowy duch jest w zdrowym ciele,

a z wszystkiego jedna racja:

górą sport i rekreacja!"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych zajęć na hali.

• "NA STRAGANIE W DZIEŃ TARGOWY"-PSZCZÓŁKI

23.09.2023 15:16
      W czwartek  PSZCZÓŁKI  wybrały się na lokalny targ, aby osobiście kupić sezonowe owoce, które posłużyły później do tworzenia zdrowego deseru. Wyprawa, chociaż męcząca, była bardzo udana. Dzieci odważnie rozmawiały ze sprzedawcami, pamiętały o zwrotach grzecznościowych, a także rozpoznawały znane im warzywa i owoce.