• WIZYTA STRAŻNIKÓW GRANICZNYCH U DELFINKÓW - TYDZIEŃ MOJEGO DZIECKA POLI D.

30.06.2023 15:26
      29 czerwca odwiedzili nas Państwo Marta i Paweł Dubiec - rodzice Poli, którzy są pracownikami Straży Granicznej. Zapoznali oni dzieci z tym bardzo ważnym zawodem, jakim jest strażnik graniczny. Opowiedzieli o tym jak każdego dnia w swojej pracy dbają o bezpieczeństwo wszystkich Polaków strzegąc granicy naszego kraju. Zaprezentowali dzieciom krótki film traktujący o pracy strażników granicznych. Pokazali również elementy ubioru strażnika oraz akcesoria niezbędne w jego trudnej i często niebezpiecznej pracy. Było to wyjątkowe spotkanie, które wywarło na Delfinkach ogromne wrażenie.
      Dziękujemy Państwu Marcie i Pawłowi Dubiec za to wyjątkowe i niezwykle emocjonujące spotkanie. :):)

• DZIEŃ Z MIĘTĄ W ROLI GŁÓWNEJ

30.06.2023 15:01
      W ciepłe czwartkowe przedpołudnie Delfinki wybrały się do ogrodu przedszkolnego, aby ściąć troszkę pachnącej z daleka mięty. Zabrały się ochoczo do pracy, a kiedy aromatyczna mięta została ścięta została z jej dodatkiem przygotowana przepyszna lemoniadka. Nasze spragnione przedszkolaki ze smakiem piły aromatyczny napój. Nic tak nie smakuje, jak samodzielnie przygotowany napój i nic tak nie orzeźwia jak świeżutka mięta prosto z ogrodu :)