• PSZCZOŁY I 4 ŻYWIOŁY

24.02.2024 20:20
       "PSZCZÓŁKI" wszystkie żywioły znają i z ich mocy korzystają! Nasze przedszkolaki posadziły już szczypiorek, fiołek, kaktusa, a nawet ziemniaka, który rozwinął listki już po 2 dniach. Nie obce są im też wulkany- erupcja niektórych miała miejsce nawet w przedszkolnej sali! "Pszczółki" może nawet doczekają się własnej kopalni soli- na razie wyhodowały jej kryształki. Wszystkie dzieci chętnie biorą udział w eksperymentach, opiekują się roślinami, dbają o środowisko- rosną z nich prawdziwi pasjonaci przyrody!

14.02.2024 20:36

• TŁUSTY CZWARTEK

14.02.2024 15:31
      TŁUSTY CZWARTEK

04.02.2024 09:12
      Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 2 lutego w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Pszczółki zaprezentowały przedstawienie ,,Jak dziadek poznał babcię", poprzez to przedstawienie nasi goście mogli się cofnąc do lat swojej młodości. Mali artyści zaśpiewali piosenki z lat 80 oraz zatańczyli ,,Twista", na zakończenie nie mogło zabraknąć gromkiego ,,Sto lat". Pszczółki wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz mydełka.