• Kreatywne ozdoby wielkanocne

20.03.2024 22:49
      Kochani Rodzice!
      Dziękujemy za przybycie i kreatywne popołudnie :)
      Zapraszamy do podziwiania galerii zdjęć z Państwem w roli głownej.
      Wspólnie spędzony czas z dzieckiem to bezcenne chwile i warto je utrwalać :)
    • Lekcja biblioteczna

17.03.2024 21:56
      Słoneczka wybrały się do biblioteki,aby podsumować swoją wiedzę na temat książek :) Dowiedziały się, że z biblioteki korzystają czytelnicy w każdym wieku. Mogą oni wypożyczyć książkę, jak również przeczytać ją na miejscu :)
      Biblioteka to wspaniałe miejsce. Będziemy do niej często zaglądać... :)
    • ISKRY NIEPODLEGŁEJ

13.03.2024 09:57
      We wtorek odbyliśmy pieszą wycieczkę na widowisko multimedialne
      ISKRY NIEPODLEGŁEJ czyli o wielkich Polakach, którzy zmienili nasz kraj. Widowisko to, odbywało się w nietypowym miejscu-naczepie samochodu ciężarowego. Pokaz cyfrowy dostarczył dzieciom wielu wrażeń i emocji :)

08.03.2024 19:38
      W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim Kobietom tym małym i tym dużym, aby zawsze czuły się kochane i doceniane !
      Spełniajcie swe marzenia i niech uśmiech zawsze gości na Waszych buziach :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z naszego kolorowego tygodnia zabaw z chustą animacyjną i gumą sensoryczną.
    • EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

08.03.2024 07:03
      Dziękujemy Pani Magdzie za JEJ nieocenioną pracę we wspieraniu naszych dzieci z trudnościami komunikacyjnymi. Pani profesjonalizm i entuzjazm z jakim prowadzi Pani zajęcia są niezastąpione! Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy ! 🗣