• Kogo zawiadomić gdy stał się wypadek?

08.04.2024 11:07
      Dzieci z grupy Słoneczek wiedzą już kim zostaną gdy dorosną :)
      Marzą o tym, aby służyć pomocą drugiemu człowiekowi, by ratować życie innym :)
      Po przeprowadzonych zajęciach dzieci znają już numery alarmowe a także wiedzą co robić gdy dzieciom zagraża niebezpieczeństwo. Tematyka standardów ochrony małoletnich została przedstawiona dzieciom w postaci historyjek obrazkowych.
    • SKĄD SIĘ BIORĄ PRODUKTY EKOLOGICZNE?

06.04.2024 13:00
      Słoneczka cały rok zajmują się tematem produktów ekologicznych. W ostatnich dniach omawialiśmy tematykę produktów takich jak : jajka, produkty mleczne oraz produkty mięsne.
      Aby zdrowym być, należy zdrowo się odżywiać zgodnie z piramidą zdrowego żywienia. Przedszkolaki wiedzą już, czym się charakteryzują produkty ekologiczne i na co zwracać uwagę
      kupując je w sklepie :)
    • WESOŁEGO ALLELUJA !

29.03.2024 11:04
      Zdrowia, szczęścia i radości, niech Wam uśmiech w sercach gości, Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, a bogaty zajączek prezentami obdaruje.
      Radosnych Świąt Wielkanocnych !
    • Wiosenny spacer

28.03.2024 20:27
      Nareszcie zaświeciło nam słoneczko :) więc grupa Słoneczka pomaszerowała podziwiać wielkanocne dekoracje na ul.Pałacowej.
      Zrobiliśmy przystanek na boisku, aby poćwiczyć i pobiegać a potem sesja zdjęciowa z wielkanocnym zajączkiem, kurczaczkiem i pisankami :) to był udany spacerek
      :)
    • Na powitanie WIOSNY siejemy i sadzimy roślinki :)

24.03.2024 22:00