• Gotowi? Do startu! Start!

• Drogi Rodzicu, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak niesamowite korzyści przynosi Twojemu dziecku regularna aktywność fizyczna? 🤸‍♂️

Dzisiaj odbyły się zajęcia pokazowe z trenerami Akademia Małego Sportowca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć- zapisy na grupie prowadzą nauczyciele do dnia 5 października (czwartek)

• Dzień Przedszkolaka jak z bajki!

• Dnia 20 września Nasze Przedszkole zamieniło się w magiczną krainę Disneya w której to obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Księżniczki, wróżki, strażacy, superbohaterowie, policjanci i wiele innych ciekawych postaci przybyło na ten wspaniały bal. Niezwykłą atrakcją dzisiejszego dnia była Myszka Mickey i Minnie- gospodarze zabawy. Myszki nie tylko wspaniale bawiły się z dziećmi, ale również wybrały się z nami na spacer ulicami Naszego miasta. Ogromne podziękowania i słowa uznania kierujemy Panu Mateuszowi Rychlikowi, który towarzyszył dzieciom w dniu dzisiejszym i przygotował piękną fotorelację. Wielki ukłon i podziękowania kierujemy również firmie „Łapacze marzeń” za cudowną balonową dekorację.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z naszego święta:

• Decyzja Rady Rodziców

• W dniu 15 września na zebraniu Rady Rodziców wybrano PZU- jako firmę ubezpieczeniową w roku szkolnym 2023/2024. Składka wynosi 55 zł (na każde dziecko) – termin wpłaty do 28 września (czwartek), wpłaty należy dokonywać u nauczycieli w grupie.

• Razem możemy WIĘCEJ!

• Fundacja Naszpikowani oraz Ośrodek „Mój kolorowy AUTentYZM” ogłaszają zbiórkę pluszaków na wyjątkową akcję charytatywną. Pluszaki mogą być nowe, jak i używane (bez względu na ich stan). Zachęcamy do wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy!
          Pluszaki zostawiamy w przedsionku Naszego Przedszkola!

• Program "Czyste Zielone Miasto"- Razem w ekologicznym świecie

• 19 września dzieci z grupy Muchomorki i Pszczółki wzięły udział w akcji „Czyste, zielone miasta”. Na terenie Amfiteatru Miejskiego czekało na nas mnóstwo atrakcji i pouczających zabaw w duchu EKO. Mieliśmy niezwykłą okazję przygotować kule bokashi, które wrzuciliśmy do zalewu. Całą zabawę zakończyliśmy wspólnym posiłkiem

• Teatrzyk „Ania, sowa– magia słowa”

• W czwartek 14 września nasze przedszkole odwiedziły aktorki ze Studia Artystycznego AKADA ze sztuką pt. „Ania, Sowa – magia słowa”. Ania– tytułowa bohaterka to niekulturalna, rozpieszczona dziewczynka, niewłaściwie odnosząca się w stosunku do swojej babci. Trafiając do Magicznej Krainy poznaje Sowę Mądrą Głowę, która postanawia nauczyć Anię dobrego wychowania. Dziewczynka rozpoznaje w Krainie  swoje uszkodzone zabawki: lalkę, misia i piłkę. W trakcie wzruszającej rozmowy z lalką obudziło się w dziewczynce współczucie. Bohaterka zdała sobie sprawę, że zniszczone zabawki można naprawić i przeprosiła za swoje zachowanie. Sowa Mądra Głowa nauczyła Anię trzech magicznych słów: PROSZĘ, PRZEPRASZAM i DZIĘKUJĘ. To była cenna lekcja.

• Dobro zawsze powraca <3

• "Nigdy tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego
          jak wielu ludzi troszczy się o ciebie,
          dopóki wszyscy nie pojawią się żeby cię wspierać"
          Richelle Mead

Słodkie podziękowanie od Pana Rafała Burakowskiego za pomoc w organizacji Festynu Sportowego z okazji 20- lecia KKS Orzeł Siemiatycze oraz za otwarte serce i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz dzieci z oddziału onkologii UDSK Białystok.