• Szukacie najlepszego przedszkola dla dziecka❓🤔Nie szukajcie już dalej😍🥰

• Przedszkole Nr 3 "Wesoła Trójeczka" i Żłobek Miejski w Siemiatyczach to drugi dom dla każdego dziecka.🫶 Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wszechstronnym zajęciom pobudzającym ich ciekawość dzieci z uśmiechem🙂 i chęcią przekraczają próg sal przedszkola i żłobka.

Drogi rodzicu, jesteś na etapie tej stresującej decyzji❓Na szczęście 😎💡mamy miejsce, które rozwieje Twoje wszelkie obawy🌪.

Dziękujemy naszym dzielnym przyszłym przedszkolakom, którzy odwiedzili nas podczas dnia otwartego i towarzyszyli nam przy wspólnych zabawach. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji i z uśmiechem zwiedzały przedszkole. Już nie możemy się Was doczekać. Zapraszamy!😍

• Kochani🤩🥳 Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie Naszym DNIEM OTWARTYM. 🫶🎈🍭🍬

• Wiele atrakcji czekało na przyszłych żłobkowiczów.😍🥰 Wszystkich przybyłych gości serdecznie powitała Pani Dyrektor.💁‍♀️ Dzieci dzielnie zwiedzały i chętnie bawiły się.🙃Podczas swobodnych zabaw miały okazję poznać swoich rówieśników,👶👶mogły również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.😊☺️ Rodzice mieli możliwość rozmowy między sobą oraz z opiekunkami pracującymi w różnych grupach.
          Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen wrażeń. 🤩🥳🥰

• Jak dbać o serce?❤️🤔

• 6 marca grupę „Słoneczka”☀️i „Kreciki”😎odwiedziły Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Siemiatyczach. Troszcząc się o zdrowe serce💝 na całe życie Naszych przedszkolaków 👧👦przygotowały prezentację pt: „Alfabet zdrowia”. To była cenna lekcja.🫶
          👇👇👇Polecamy👇👇👇

Webinar dla rodziców „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

• Kuchnia Molekularna czyli gotowanie połączone z naukową zabawą🧐🧠

• Nie oddam fartucha!😎
          Bardzo ciekawe doświadczenie kulinarne dotyczących kuchni molekularnej😮😮Dzieci dowiedziały się, czym jest suchy lód🧊 i ciekły azot💨 Obserwowały tworzenie mgły i suchej piany. Degustowały dymiące soczki🥤smocze chrupki i azotowe lody🍦 Tańczące krople🫧ciekłego azotu wypełniały przedszkolną podłogę, a z twarzy Przedszkolaków nie znikał uśmiech🤩😃
          Akademia Małego Kuchcika Dziękujemy💜

• Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

• Harmonogram rekrutacji do Przedszkola Nr 3 "Wesoła Trójeczka" w Siemiatyczach jest dostępny w zakładce "O Przedszkolu- Zapisy Dziecka".
          Karty zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej lub w sekretariacie placówki od 11.03.2024r.

• Ustawa Kamilka – standardy ochrony małoletnich

• Przemoc wobec dzieci, które z racji wieku i związanej z tym nieporadności nie mogą się skutecznie bronić przed agresją ze strony dorosłych, jest zjawiskiem godnym największego potępienia. Po zmianach w prawie w tej kwestii przedszkola są w większym stopniu zobowiązane do chronienia wychowanków przed przemocą – zarówno tą, która może zdarzyć się na terenie placówki, jak i tą, której dzieci mogą doznawać w domach.

STANDARDY OCHRONY MALOLETNICH- PRZEDSZKOLE.pdf

STANDARDY OCHRONY MALOLETNICH- ZLOBEK.pdf

Szanowni Rodzice proszę o zapoznanie się z treścią obowiązujących   w naszej placówce STANDARDÓW OCHRONY MAŁOLETNICH

• 📢Szkolimy się dla WAS! 🎓🧠👣

• 1️⃣0️⃣ lutego kadra Naszej „Wesołej Trójeczki” wzięła udział w szkoleniu poprowadzonym przez Panią Iwonę Polańską z MSCDN Wydział w Siedlcach. 🧠🎓👩‍💼Podczas szkolenia zwrócono uwagę jak ważne jest zagadnienie INTEGRACJI SENSORYCZNEJ.❗️🧐 Czym jest integracja sensorycznaJakie są zaburzenia integracji sensorycznejNa co nauczyciele wychowania przedszkolnego i opiekunki żłobka mogą zwrócić uwagęCo może dać sygnał do zmartwień, do głębszej obserwacji oraz co można robić, aby wpływać na zmysły dzieciJak je rozwijać, żeby dać dzieciom najlepszy startSzkolenie było podzielone na dwie części teoretyczną🤯i 🤸‍♀️praktyczną. To była dobrze zainwestowana sobota, 👍👌💪pełna wiedzy,🧠 dobrej zabawy🥳 i pozytywnej atmosfery.❤️ Serdecznie DZIĘKUJEMY prowadzącej Pani Iwonie.