• Goście ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Siemiatyczach

• Grupę „Pszczółek„i „Muchomorków”odwiedziły dzisiaj dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr1 w Siemiatyczach. Zaprezentowały one Naszym 6-latkom w jaki sposób można okazywać sobie życzliwość i miło spędzać czas. Były też wspólne zabawy i nauka tańca. Bardzo dziękujemy za miłe odwiedzin.

• Gratulujemy Pszczółkom

• 👂👀👃👄🖐️Poznawanie świata za pomocą zmysłów to fascynująca zabawa przekonały się o tym dzieci z grupy Pszczółki 🐝poprzez udział w Sensorycznej Akademii Małego Dziecka. Miło nam poinformować, że nasze działania zostały docenione i znaleźliśmy się w dziesiątce nagrodzonych placówek w Polsce.🏆🎈👌🏅💪❤️

• Pomagamy💚 🩷

• Nas to nic nie kosztuje, a możemy pomóc. RAZEM możemy więcej🫶💪

Laura 💚

Aleksandra🩷

• Życzenia Noworoczne

• Drodzy Rodzice, z radością witamy kolejny rok współpracy. W nadchodzącym 2024 roku życzymy Nam wszystkim kolejnych udanych projektów, kreatywnych rozwiązań, odwagi do realizacji marzeń i serca pełnego miłości. Niech każdy dzień będzie dla Nas nową przygodą,a każdy wysiłek przyniesie Nam zasłużone sukcesy.
          Dziękujemy za zaufanie i dotychczasową współpracę, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.
          Z serdecznymi pozdrowieniami Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy z Przedszkola Nr 3 “Wesoła Trójeczka” i Żłobka Miejskiego w Siemiatyczach.

• Warsztaty choinkowe

• Brzozowa przygoda wprowadziła Naszych Przedszkolaków w świąteczny nastrój i rozbudziła w nich kreatywność. Każde dziecko miało niepowtarzalną okazję stworzyć swoją własną choinkę z brzozowych patyków, oraz bombki z plasterka drewna, co dodatkowo podkreśla indywidualność twórczego dzieła.
          Warsztaty choinkowe Naturi Kids - dziecinnie proste